Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Odstúpenie od kúpnej zmluvy
Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Vrátenie tovaru / Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Spotrebiteľ / kupujúci (fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej obchodnej činnosti alebo inej podnikateľskej činnosti) je v zmysle § 3 zák. č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru.

Kupujúci je povinný nás o zámere odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar vopred informovať prostredníctvom e‑mailu (archas.info@gmail.com), alebo v listinnej podobe, resp. zápisom na inom trvanlivom nosiči, inak je predávajúci oprávnený zásielku neprevziať. Ak bola zmluva uzavretá ústne, na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy. V prípade, že tovar vraciate do 14 pracovných dní od zakúpenia, je potrebné vyplniť formulár Odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete na našich stránkach.

Tovar bude predávajúcim po predchádzajúcej dohode s kupujúcim a po doručení takého tovaru prijatý. Tovar musí byť nepoškodený, bez známok používania, musí byť v pôvodnom obale spolu s dokladom o kúpe a dokumentáciou, ktorá Vám bola dodaná s tovarom (t. j. záručný list, návod na použitie, originál faktúra). V prípade, že Vám bol spolu s tovarom zaslaný aj darček, tento je súčasťou Odstúpenia od zmluvy.

Pre vrátenie tovaru využite služby Slovenskej pošty. Zásielku neposielajte na dobierku – NEBUDE PREVZATÁ.

Po obdržaní zásielky od Vás bude skontrolovaný jej obsah a stav vráteného tovaru, bude zákazníkovi zaslaný informačný mail, následne bude zákazníkovi vrátená plná cena tovaru, suma bude odoslaná najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy. Predávajúci sa zaväzuje vrátiť zákazníkovi všetky platby, ktoré od neho prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov. Náklady na vrátenie tovaru späť znáša kupujúci.

Formulár na stiahnutie nájdete TU:

Adresa pre vrátenie tovaru:

Klaudia Bogyai

Bratislavská 77/45

931 01  Šamorín

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Copyright: archas.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk